Nabídka dalších pracovišť

JASNÁ TERAPIE   www. jasnaterapie.cz

Terapeutka Lucie Jasná – specializuje se na práci s dospělými, je autorkou příručky (odkaz zde) na téma sebepoškozování u dětí. Tento průvodce je vhodný pro rodiče, kteří se s touto problematikou setkávají poprvé a potřebují lépe porozumět tomu, co jejich děti prožívají a všem, kteří se o téma zajímají. Bude pro rodiče otevírat podpůrnou skupinu, která je určena všem rodičům, kteří chtějí sdílet své zkušenosti a zároveň se inspirovat zkušenostmi druhých. Více informací lze dohledat na mých webových stránkách a v letáčku.

SOCIÁLNÍ PORADENSKÉ CENTRUM PRAHY 10

V sociálním poradenském centrum dostanete základní poradenství, kde vyhledat pomoc nebo další odbornou radu, a to nejen v rámci Úřadu městské části Praha 10, ale i s přesahem na poskytovatele sociálních a návazných služeb a na další instituce. Poskytované poradenství je bezplatné.

PORTÁL S INFORMACEMI A KONTAKTY V OBLASTI DUŠEVNÍHO ZDRAVÍ

www.opatrujse.cz