Akce ve škole

MALOVÁNÍ NA GUTOVCE

Ve středu 25. 9. se žáci školní družiny vydali do sportovního areálu Gutovka, aby pomohli vyzdobit chodníky. Do malování se zapojily s chutí a elánem všechny přítomné děti. Tuto akci pořádá každoročně naše škola ve spolupráci s parkem Gutovka.

ZÁŽITKOVÁ HRA 7. ROČNÍKU ANEB KARLŮV MOST TROCHU JINAK

V pátek 20.9.2024 se žáci sedmých tříd zúčastnili zážitkové hry na Karlově mostě a jeho okolí. Žáci a žákyně se dozvěděli mnoho nových a zajímavých informací z dob minulých a současně mohli mezi sebou změřit síly ve vědomostních soutěžích. Otázka střídala otázku a příval odpovědí, někdy mylných, ale vesměs správných, na sebe nenechal dlouho čekat. Počasí bylo krásné, žáci se bavili, chování dobré a vše mělo rychlý spád. Co více si přát.

VÍTÁNÍ PRVŇÁČKŮ NA ZŠ GUTOVA 2. 9. 2024

První školní den jsme se snažili připravit pro naše nové prvňáčky nezapomenutelným. Samozřejmě nám záleželo i na spokojenosti rodičů, prarodičů a dalších spřízněných duší. Paní učitelky třídní (Mgr. Jana Zvěřinová, Mgr. Petra Hrubcová a Mgr. Elisabeth Perutková) s velkými vznášejícími se písmenky přivedly slavnostně oblečené děti. Na krásně vyzdobené školní zahradě všechny uvítala paní ředitelka Mgr. Jaroslava Černá spolu s paní zástupkyní Mgr. Monikou Schifflerovou. Nechyběl ani čestný host – tanečník Jan Onder. Všichni tři s pomocí paní vychovatelek dekorovali prvňáčky speciální gutovskou medailí. Pan Jan Onder se chopil příležitosti a naučil naše prvňáčky i rodiče krátký taneček, kterým rozpohyboval ostatní přítomné. Atmosféra byla přímo úžasná, všichni se uvolnili a bavili.

Všem novým žáčkům přejeme, aby se jim ve škole líbilo a učení je těšilo!